De officiële website van
SV Zevenhoven

Zevenhoven en Van Nispen in evenwicht

Zevenhoven heeft zijn eerste bekerwedstrijd met 1-1 gelijk gespeeld. Tegen het Zevenhovens/Noordwijks gekleurde Van Nispen speelde Zevenhoven een goede eerste helft en kwam het verdiend aan de leiding door een treffer van Jesper Rijneker. Wouter Kok zorgde namens Van Nispen voor de gelijkmaker. In de tweede helft kwam Zevenhoven minder aan voetballen toe, desondanks kreeg het nog een aantal kansen op de 2-1. Van Nispen was in de slotfase echter het dichtst bij de gelijkmaker. Gescoord werd er alleen niet meer. 
Aanstaande dinsdag speelt Zevenhoven zijn tweede bekerwedstrijd. Om 19.30 uur komt Dennis van den Ing met NSV ’46 op bezoek.

Opstelling Zevenhoven: Zanoune Radji; Joost Valstar, Frank Koelewijn, Koen Aartman, Bart v/d Broek; Senad Rasljanin, Roland Verlaan (60. Nick Vis), Erik Luijben (80. Daan Brouwer); Jesper Rijneker, Robin Leliveld, Mitchel Pijpers