De officiële website van
SV Zevenhoven

Jeugdvoetbaldagen bij SV Zevenhoven in de meivakantie

Omdat SV Zevenhoven veel aandacht schenkt aan haar jeugd zal er een uniek evenement plaatsvinden in de meivakantie. Jeugdvoetbalopleiding organiseert, op het complex van SV Zevenhoven, tijdens de meivakantie, een tweedaags voetbalevenement: De jeugdvoetbaldagen.Deze uitdagende jeugdvoetbaldagen zullen plaatsvinden op:– Maandag 6 mei 2024 en– Woensdag 8 mei 2024
Van 10.00 uur -16.15 uur.
 Alle kinderen van 5 tot en met 15 jaar kunnen hier aan deelnemen. Van keeper tot spits, iedereen is welkom! Je hoeft niet lid te zijn van een bepaalde vereniging, iedereen kan zich aanmelden!
Programma jeugdvoetbaldagen (op maandag 6 en woensdag 8 mei 2024)10.00 uur Aankomst10.15 uur Inleiding10.45 uur Training12.45 uur Pauze13.45 uur Wedstrijden16.15 uur AfsluitingDe specifieke trainingen zullen worden verzorgd door professionele trainers. Je krijgt alle technische vaardigheden aangeleerd volgens de Wiel Coerver methode. Dankzij een intensieve en wedstrijdgerichte scholing zal de balvaardigheid en het zelfvertrouwen sterk toenemen.Voordelen van de Wiel Coerver methode:Het moderne voetbal eist een dynamische balvaardigheid en deze zal de jeugd verwerven nadat ze de bewegingen met de bal technisch goed beheersen. Door gevarieerde oefenvormen en ontelbare snelle acties te hebben gemaakt heeft de speler zijn handelingssnelheid sterk ontwikkeld. Het aan- en meenemen van de bal en het verkrijgen van een prima traptechniek gaat hierdoor veel gemakkelijker, omdat het totale balgevoel enorm vooruit gaat. Dit door veelzijdige techniektraining. Dankzij een individuele techniekverbetering is het mogelijk het collectieve spel op een veel hoger niveau te brengen. Spelers worden zelfbewuster en eisen meer en meer de bal op.De totale kosten voor dit onvergetelijke voetbalfeest bedragen € 69,50.Hiervoor biedt Jeugdvoetbalopleiding:– Een uitgebalanceerd trainingsprogramma gericht op alle facetten van het voetbal
– Dynamisch en afwisselend programma
– Drinken voor alle deelnemers gedurende de activiteiten
– Een aandenken voor iedereen
– Prijzen voor de winnaars
InschrijvenGa naar https://www.jeugdvoetbaldagen.com/meld-je-nu-aan om je voor deze jeugdvoetbaldagen in te schrijven.
Iedereen mag zich aanmelden, men hoeft dus niet per se lid van een bepaalde vereniging te zijn.Verzoeken om bij vrienden of vriendinnen in een groep te komen zijn mogelijk!