Volg SV Zevenhoven op Facebook
Volg SV Zevenhoven op Twitter

Programma & Uitslagen

Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
04-09-19 19:30 Luijben – Nieuw team 5-9 2
04-09-19 20:15 Pantoffels – Brabebo 2-5 2
04-09-19 21:00 De Harken – SRS 8-2 2
04-09-19 21:45 De Vlijt – Burgers 6-4 1
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
11-09-19 19:30 Alfen – BEGZ 3-15 1
11-09-19 20:15 Van ‘t Kruis – Van der Lek 5-4 1
11-09-19 21:00 Luijben – Zwart 13-1 2
11-09-19 21:45 Brabebo – De Harken 4-1 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
18-09-19 19:30 Burgers – Van ‘t Kruis 4-5 1
18-09-19 20:15 Nieuw team – Zwart 5-1 2
18-09-19 21:00 De Vlijt – BEGZ 8-4 1
18-09-19 21:45 Pantoffels – SRS 8-2 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
25-09-19 19:30 Brabebo – Zwart 2-5 2
25-09-19 20:15 Luijben – SRS 8-0 2
25-09-19 21:00 Pantoffels – De Harken 6-6 2
25-09-19 21:45 Alfen – Van der Lek 2-16 1
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
02-10-19 19:30 Burgers – BEGZ 5-4 1
02-10-19 20:15 Luijben – Pantoffels 10-2 2
02-10-19 21:00 De Vlijt – Van der Lek 3-3 1
02-10-19 21:45 Nieuw team – De Harken 4-5 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
09-10-19 19:30 Alfen – Van ‘t Kruis 2-17 1
09-10-19 20:15 Burgers – Van der Lek 5-3 1
09-10-19 21:00 Nieuw team – Brabebo 5-3 2
09-10-19 21:45 SRS – Zwart 5-4 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
16-10-19 19:30 Luijben – De Harken 12-3 2
16-10-19 20:15 Nieuw team – Pantoffels 3-5 2
16-10-19 21:00 De Vlijt – Alfen 20-3 1
16-10-19 21:45 BEGZ – Van ‘t Kruis 2-13 1
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
23-10-19 19:30 Brabebo – SRS 7-4 2
23-10-19 20:15 De Harken – Zwart 3-6 2
23-10-19 21:00 De Vlijt – Van ‘t Kruis 4-5 1
23-10-19 21:45 Burgers – Alfen   1
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
30-10-19 19:30 BEGZ – Van der Lek 7-4 1
30-10-19 20:15 Luijben – Brabebo 4-1 2
30-10-19 21:00 Nieuw team – SRS 6-2 2
30-10-19 21:45 Pantoffels – Zwart 9-2 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
13-11-19 19:30 De Vlijt – Burgers 5-4 1
13-11-19 20:15 Luijben – BEGZ 6-2 1
13-11-19 21:00 Van ‘t Kruis – Van der Lek 8-4 1
13-11-19 21:45 Pantoffels – Brabebo   2
Datum Aanvang Wedstrijd Orde Poule
20-11-19 19:30 De Harken – SRS BEGZ 2
20-11-19 20:15 Zwart – Alfen BEGZ 2
20-11-19 21:00 De Vlijt – Nieuw team SRS 1
20-11-19 21:45 BEGZ – Van ‘t Kruis SRS 1
Datum Aanvang Wedstrijd Orde Poule
27-11-19 19:30 Brabebo – Zwart Luijben 2
27-11-19 20:15 Burgers – Nieuw team Luijben 1
27-11-19 21:00 Pantoffels – SRS Zwart 2
27-11-19 21:45 Luijben – Van der Lek Zwart 1
Datum Aanvang Wedstrijd Orde Poule
04-12-19 19:30 BEGZ – Nieuw team Alfen 1
04-12-19 20:15 De Vlijt – Van der Lek Alfen 1
04-12-19 21:00 Luijben – Van ‘t Kruis Nieuw team 1
04-12-19 21:45 De Harken – Alfen Nieuw team 2
Datum Aanvang Wedstrijd Orde Poule
11-12-19 19:30 Brabebo – SRS Burgers 2
11-12-19 20:15 De Vlijt – Luijben Burgers 1
11-12-19 21:00 Pantoffels – Alfen Brabebo 2
11-12-19 21:45 Burgers – Van ‘t Kruis Brabebo 1
Datum Aanvang Wedstrijd Orde Poule
18-12-19 19:30 De Harken – Zwart Van der Lek 2
18-12-19 20:15 Brabebo – Alfen Van der Lek 2
18-12-19 21:00 Burgers – BEGZ De Harken 1
18-12-19 21:45 Van der Lek – Nieuw team De Harken 1
Datum Aanvang Wedstrijd Orde Poule
08-01-19 19:30 De Vlijt – Van ‘t Kruis SRS 1
08-01-19 20:15 Burgers – Luijben SRS 1
08-01-19 21:00 Pantoffels – De Harken Van ‘t Kruis 2
08-01-19 21:45 SRS – Zwart Van ‘t Kruis 2
Datum Aanvang Wedstrijd Orde Poule
15-01-19 19:30 BEGZ – Van der Lek Pantoffels 1
15-01-19 20:15 Van ‘t Kruis – Nieuw team Pantoffels 1
15-01-19 21:00 Pantoffels – Zwart BEGZ 2
15-01-19 21:45 Brabebo – De Harken BEGZ 2
Datum Aanvang Wedstrijd Orde Poule
22-01-19 19:30 SRS – Alfen Luijben 2
22-01-19 20:15 De Vlijt – BEGZ Luijben 1
22-01-19 21:00 Burgers – Van der Lek Alfen 1
22-01-19 21:45 Luijben – Nieuw team Alfen 1