De officiële website van
SV Zevenhoven

Website in nieuw jasje gestoken

Zojuist is de nieuwe website van SV Zevenhoven online gezet. De nieuwe website lijkt op de oude, maar is toch in zijn geheel vernieuwd.

Niet alleen de vormgeving is gewijzigd, maar ook de informatie op bijna elke pagina heeft een opfrisbeurtje ondergaan. Zo zijn bijvoorbeeld alle teampagina’s bijgewerkt, de informatie onder sponsoring aangepast en het nieuwe zaalvoetbalprogramma gepubliceerd. Ook zijn nieuwsberichten van vorige seizoenen gearchiveerd, waardoor we ‘schoon’ aan het nieuwe seizoen beginnen. Daarnaast is het systeem waarin gewerkt wordt veranderd. Hierdoor wordt het beheren van de content makkelijker. 

Mogelijk zitten er nog een aantal ‘bugs’ in de website. Deze zullen zo snel mogelijk worden weggewerkt. Binnenkort zal de website ook nog geoptimaliseerd worden voor de mobiele telefoon. Dit gebeurt echter in een later stadium.