De officiële website van
SV Zevenhoven

Herinnering enquête vrijwilligerswerk SVZ

Zoals iedereen weet hebben we bij SVZ sinds enkele jaren een vrijwilligersbeleid. Echter lopen we momenteel tegen teveel problemen aan en daar willen we als club graag iets aan doen! Daarom aan het iedereen het vriendelijke maar toch dringende verzoek om deze enquête in te vullen. In de afgelopen periode is de enquête al veelvuldig ingevuld en hieruit zijn al veel bruikbare antwoorden gekomen. Echter willen we iedereen die de enquête nog niet ingevuld heeft nogmaals oproepen om dit – vóór uiterlijk maandag 15 januari – te doen.

Dit is niet alleen om te inventariseren wat iedereen momenteel aan vrijwilligerswerk doet, maar ook om te peilen waar de interesses liggen en welke rol je hier zelf in wilt vervullen. Het invullen hiervan duurt niet langer dan een paar minuten. Alvast bedankt voor jullie medewerking!

Het bestuur