De officiële website van
SV Zevenhoven

Goede generale voor Zevenhoven richting NSV ’46

Zevenhoven heeft zijn tweede en laatste oefenwedstrijd voor de hervatting van de competitie overtuigend gewonnen. Op eigen veld was de ploeg van Chris Snatersen met 6-0 te sterk voor Roda ’23. Zevenhoven had vanaf het begin af aan het initiatief en stond bij rust al op een 3-0 voorsprong door treffers van Mitchel Pijpers, Jesper Rijneker en een eigen doelpunt. Na rust nam Zevenhoven verder afstand via Erik Luijben, Wesley Fransen en de ingevallen Damon Boon. Al met al een goede generale voor Zevenhoven. Volgende week gaat Zevenhoven op bezoek bij NSV ’46. Beide ploegen kwamen in de historie nog nooit eerder tegen elkaar uit in competitieverband. Kan Zevenhoven voor een stuntje zorgen in Noorden?

Opstelling Zevenhoven: Jordy Aartman; Robin Leliveld (46. Bart v/d Broek), Daan Brouwer, Albert van Dieyen, Berry Peters (60. Sander de Boer); Raymond Wens, Wesley Fransen, Erik Luijben; Jesper Rijneker (50. Damon Boon), Mitchel Pijpers © (60. Leon Kampman), Ruben Plaisier