De officiële website van
SV Zevenhoven

Dagwinkel Sportdag actie! Maak kans op deze fiets!

Elk jaar organiseert de Sportdagcommissie de jaarlijkse Dagwinkel Sportdag. Een fantastisch evenement waar alle jeugd uit Zevenhoven niet alleen een leuke en sportieve dag beleven, maar ook onderling uitmaken wie er met de bokaal naar huis mag. De kinderen maken daarnaast nog kans op een prijsje uit de loterij en alle kinderen krijgen aan het einde van de dag iets lekkers en een herinnering mee naar huis. Elk jaar is het weer een groot succes en alle kinderen, ouders en vrijwilligers verlaten aan het einde van de middag ons voetbalveld met een glimlach.

Om de Sportdag mogelijk te maken is geld nodig. De Dagwinkel is de grootste sponsor, maar daarnaast zijn kleine bijdragen noodzakelijk om alles tot een succes te maken. Ook hier helpt de Dagwinkel ons. Deze prachtige fiets, geschonken door de Dagwinkel, wordt samen met een paar kleinere prijzen in een eenvoudige loterij verloot. Bij de kraam op de Moederdagmarkt (7 mei as) staat een groot bord, waarop ingeschreven kan worden voor de verloting. Een lot is niet duur en de opbrengsten gaan volledig naar de sportdag. U een kans en de jeugd van Zevenhoven een onvergetelijke dag.