De officiële website van
SV Zevenhoven

Zevenhoven wint met hangen en wurgen bij seizoenshervatting

De winterstop is over het algemeen de ideale periode voor spelers om te herstellen van de opgelopen pijntjes om zodoende weer okselfris aan de tweede seizoenshelft te kunnen beginnen. Trainer Chris Snatersen hoopte dat dit bij keeper Jordy Aartman ook het geval zou zijn, maar niets bleek minder waar. Tot overmaat van ramp meldde tweede keeper Connor van Heertum zich op zaterdagochtend ook af en zat er voor de oefenmeester niets anders op dan een beroep te doen op de bijna veertig jaar oude keeperstrainer Martijn Brouwer. Deze noodoplossing bleek achteraf een geluk bij een ongeluk, want met een cruciale – bijna onmogelijke – redding bij een 2-1 voorsprong had de oud-doelman van Zevenhoven een zeer belangrijk aandeel in de moeizaam behaalde overwinning op het stugge en energieke Linschoten.

Lees verder op 0172SPORT