De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Zevenhoven weer onderuit

De eerste helft was de ploeg van coach Marcel Valk duidelijkde bovenliggende partij, maar wist men geen afstand te nemen van Schoonhoven. Berry Peters, schot alleen voor de goalie voorlangs, Frank Koelewijn, kopt in kansrijke positie naast en Wesley Fransen, ziet zijn schot op de paal belanden, konden dat overwicht niet in doelpunten vertalen. Schoonhoven kon daar voor de thee niets noemenswaardig tegenover stellen.

De eerste helft was de ploeg van coach Marcel Valk duidelijkde bovenliggende partij, maar wist men geen afstand te nemen van Schoonhoven. Berry Peters, schot alleen voor de goalie voorlangs, Frank Koelewijn, kopt in kansrijke positie naast en Wesley Fransen, ziet zijn schot op de paal belanden, konden dat overwicht niet in doelpunten vertalen. Schoonhoven kon daar voor de thee niets noemenswaardig tegenover stellen.

Lees verder op RTV Lokaal