De officiële website van
SV Zevenhoven

Zevenhoven walst over Alphense Boys heen

Met een 0-7 overwinning op Alphense Boys keerden de mannen van trainer Chris Snatersen tevreden huiswaarts. Vorig jaar zou deze uitslag tot grote verbazing hebben geleid, zonder het prima spelende Zevenhoven iets te kort te doen, maar het huidige team van de Alphenaren heeft zo weinig kwaliteit dat het ongetwijfeld vaker tegen grote nederlagen aan zal lopen.

Het feit dat de wedstrijd afgewerkt diende te worden op veld 2(!) zegt voldoende over de ambities die de club heeft met het eerste zaterdagteam. Het elftal van vorig seizoen is volledig verdwenen en hier is de oude JO19-2 voor in de plaats gekomen. Jongens die nu dus voor de leeuwen geworpen worden, maar stuk voor stuk nog niets te zoeken hebben in een eerste elftal. ‘Handelshuis’ Alphense Boys haalt de schouders er voor op, men kijkt daar liever naar een wedstrijd van hun JO21 tegen FC Emmen, de wedstrijd die op veld 1 werd afgewerkt. Van enige schaamte om een bezoekend eerste elftal naar een tweede veld te verwijzen was overigens geen sprake, er gelden bij deze club nou eenmaal totaal andere belangen op zaterdagmiddag. Lang leve de vijfde klasse zullen we maar zeggen…

Lees verder op 0172SPORT