De officiële website van
SV Zevenhoven

Zevenhoven Vrouwen zoeken keepster en speelsters

Vrouwen 1 en Vrouwen 2 zijn op zoek naar versterking voor volgend seizoen. Ben jij sportief, ambitieus, vind je het leuk om te voetballen en houd je van gezelligheid? Dan ben jij de geschikte kandidaat om bij de vrouwen van Zevenhoven te komen voetballen. Behalve extra speelsters is VR1 ook op zoek naar een keepster. Beide teams zullen aankomend seizoen in de vierde klasse uitkomen. VR1 is een jong en talentvol team, VR2 bestaat uit een mix van ervaren en jongere speelsters. Beide teams hebben de beschikking over een goede begeleidingsstaf en daarnaast zijn de randvoorwaarden goed geregeld.

Heb jij interesse of wil je een keer vrijblijvend mee komen trainen? Laat dit dan weten aan Patrick Eijs (vlaggerpat@hotmail.com, 06-18390204).