De officiële website van
SV Zevenhoven

Zevenhoven verliest finale RTV Lokaal Bokaal na strafschoppen

Zevenhoven heeft de finale van de RTV Lokaal Bokaal na strafschoppen verloren. Na 90 minuten stond er een 1-1 eindstand op het scorebord, een score die bij rust al was bereikt. Al vroeg in de wedstrijd tekende Robert Mooren uit een rebound voor de openingstreffer. De bezoekers uit Aarlanderveen kwamen na een half uur spelen op gelijke hoogte. In de tweede helft ging Aarlanderveen op jacht naar de overwinning, desondanks kreeg Zevenhoven nog een aantal mogelijkheden. Echter werd er na rust niet meer gescoord en brachten strafschoppen de beslissing (3-4). Voor Aarlanderveen is het voor het derde jaar op rij dat de RTV Lokaal Bokaal werd gewonnen.

Opstelling Zevenhoven: Rody Hoogendoorn ©; Lars Jansen, Sjoerd Zuijdervliet (65. Stan Brouwer), Mika Valentijn (40. Jop Vianen); Nick Vis, Raymond Wens (65. Paul v/d Bergh), Robert Mooren (65. Max Koot) Berry Peters (60. Lars van Eijk); Erik de Boer (90. Wesley Fransen), Danilo Boon, Wesley Fransen (80. Raymond Wens)