De officiële website van
SV Zevenhoven

Zevenhoven verliest dure punten in Bodegraven

Op het dramatisch slechte veld van Rohda ’76 leek het matig spelende Zevenhoven lang op weg naar drie punten. Maar door individuele fouten zag het een 1-3 voorsprong als sneeuw voor de zon verdwijnen en moest men geheel onnodig genoegen nemen met een punt.

Alsof terreinknecht Tinus van FC Knudde de lijnen had getrokken nadat een kudde bizons over het veld waren geraasd, zo oogt het hoofdveld van Rohda ’76 op dit moment en heeft om die reden alle ingrediënten in zich om er een slechte pot voetbal op af te werken. Wanneer de tegenstander vervolgens ook nog eens besluit om de ruimtes klein te houden door zich massaal terug te trekken op eigen helft weet je als ploeg dat er een moeilijke voetbalmiddag te wachten staat.

Lees verder op 0172SPORT