De officiële website van
SV Zevenhoven

Zevenhoven loopt geen averij op in Zegveld

Vorige week wist Siveo’60 koploper SCH’44 op 0-0 te houden en toonde daarmee nog maar eens aan een lastige en vooral stugge tegenstander te kunnen zijn. Zevenhoven ondervond dat zaterdagmiddag ook maar maakte geen fout. De ploeg gaf wederom weinig kansen weg en had zodoende aan één doelpunt genoeg om drie punten te kunnen bijschrijven.

Om de strijd voor een plek in de nacompetitie in leven te houden hadden de bezoekers deze middag maar één opdracht en dat was ten koste van alles een overwinning boeken op laagvlieger Siveo. De bezoekers waren de eerste helft overduidelijk de betere partij maar tegelijkertijd ook slordig in de passing. Er werd te vaak voor de lange hoge bal gekozen, maar door de harde wind kregen deze ballen te vaak teveel vaart en werden de voorwaartsen moeizaam bereikt. In het laatste kwartier pakte de bezoekers dit beter op en dit leidde direct tot de 1-0.

Lees verder op 0172SPORT