De officiële website van
SV Zevenhoven

Zevenhoven laat overwinning glippen

Zevenhoven heeft het thuisduel tegen Moerkapelle niet winnend af weten te sluiten en dat mag de ploeg zichzelf aanrekenen: 1-1.

Zevenhoven begon erg sterk aan het duel en schiep zich een aantal (grote) mogelijkheden, geen van de kansen wist men echter te verzilveren. Op het moment dat een ieder zich leek te verzoenen met een dubbelblanke ruststand, sloeg Ruben Plaisier alsnog toe: 1-0.

Coach Chris Snatersen: “Een veel te magere afspiegeling van de wedstrijdverhouding, dat we het in de tweede helft moeilijker krijgen is geheel aan ons zelf te wijten. De geboden kansen niet afmaken is zo zonde. Als jij niet scoort dan doet de tegenstander dat wel en dat is gewoon een voetbalwet!”

Lees verder op RTV Lokaal

Opstelling Zevenhoven: Jordy Aartman; Jeroen Haverkamp (75. Leon Kampman), Nick Vis, Albert van Dieyen, Berry Peters; Raymond Wens, Erik Luijben, Daan Brouwer (65. Max Koot); Robin Leliveld (70. Bart v/d Broek), Mitchel Pijpers ©, Ruben Plaisier