De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Zevenhoven kopje onder in Oudewater

Een rommelig en slap begin van de wedstrijd zorgde voor een snelle 2-0 achterstand tegen derdeklasser Oudewater. De ploeg van Chris Snatersen wist de schade halverwege de wedstrijd nog wel te herstellen, maar moest zich uiteindelijke met 4-2 gewonnen geven tegen de sterkere thuisploeg.

Het was maar goed dat Oudewater bij een stand van 2-0 een toegekende strafschop miste, anders was de wedstrijd in een wel heel vroeg stadium beslist geweest. Nadat ook Maurits Splinter namens Zevenhoven een strafschop had gemist trokken de geelhemden de wedstrijd toch iets meer naar zich toe. Er kwam weer geloof in de ploeg en nadat Robert Mooren nog voor rust voor de aansluitingstreffer had gezorgd was het Nick Mooren die vroeg in de tweede helft de ploegen weer op gelijke hoogte bracht.

Lees verder op 0172SPORT