De officiële website van
SV Zevenhoven

Zevenhoven in slotfase langs Aarlanderveen

De verwachtingen vooraf waren hooggespannen. Chris Snatersen lijkt het bij Zevenhoven – ondanks de magere tegenstand tot dusverre – al aardig op de rit te hebben, Gerard van der Klok is met het vernieuwde Aarlanderveen nog zoekende. Een mooie testcase voor beide ploegen om te kijken waar ze nu echt staan.

Bij zowel Zevenhoven als Aarlanderveen ontbraken om uitlopende redenen een aantal sterkhouders. Wel maakte Maurits Splinter bij Zevenhoven zijn officieuze debuut, hij ontbrak nog in de drie voorgaande wedstrijden.

In het eerste half uur waren beide ploegen aan elkaar gewaagd, de beste mogelijkheden waren echter voor de bezoekers. Toch kwam Zevenhoven tien minuten voor rust aan de leiding. Een steekpass van Robert Mooren vanaf het middenveld bereikte broertje Nick. De jongere Mooren – die de gehele voorbereiding al in topvorm verkeert – krulde de bal met zijn mindere linkerbeen achter de achttienjarige Jens Hellingerwerf.

Lees verder op 0172SPORT