De officiële website van
SV Zevenhoven

Zevenhoven en Chris Snatersen na vijf seizoenen uit elkaar

Aan het eind van dit seizoen zullen SV Zevenhoven en hoofdtrainer Chris Snatersen afscheid van elkaar nemen. Snatersen is dan vijf seizoenen trainer van onze hoofdmacht geweest en daarin heeft hij aan de wederopbouw van onze huidige selectie gestaan. In zijn eerste twee seizoenen heeft Snatersen vooral gebouwd aan een nieuwe ploeg. In het derde seizoen deed Zevenhoven mee om een plaats in de nacompetitie, echter werd het seizoen voortijdig beëindigd door corona. Ook afgelopen seizoen gebeurde dit toen Zevenhoven zelfs nog zonder puntverlies koploper was. Dit seizoen vallen de prestaties enigszins tegen en moet Zevenhoven het doen met een plaats in de middenmoot.

Toch hebben de huidige resultaten niets met deze beslissing te maken. Zowel de technische commissie als Snatersen zijn beiden van mening aan iets nieuws toe te zijn. Het bestuur en de technische commissie willen Snatersen bedanken voor zijn inzet en bijdrage in de afgelopen seizoenen, en hebben er alle vertrouwen in dat Zevenhoven in de tweede seizoenshelft nog mooie dingen gaat laten zien.