De officiële website van
SV Zevenhoven

Zevenhoven doet zichzelf tekort

Zevenhoven heeft zichzelf in het thuisduel tegen Perkouw tekort gedaan: 1-1. Overigens kwam die gelijke stand pas in blessure tijd op het bord, voor hetzelfde geld had men zelfs met lege handen blijven staan.

Zevenhoven begint goed aan de wedstrijd neemt meteen het initiatief en creëert in de beginfase een aantal mogelijkheden. De beste kans komt er na een kwartier, een goede actie over rechts waar Mitchell Pijpers goed doorgaat en de bal vanaf de achterlijn terug legt op de inlopende Jesper Rijneker, de bal verdwijnt echter net over de goal van Perkouw. Dan breekt de beste fase van Zevenhoven aan waarin men echter vergeet afstand te nemen. Een uitstekende aanval over rechts waarbij  de voorzet van Pijpers op het hoofd van de goed inlopende Luke van der Broek komt, de goalie redt echter met een prima reflex.

Lees verder op RTV Lokaal