De officiële website van
SV Zevenhoven

Zevenhoven boekt knappe zege op titelkandidaat Meerburg

Zevenhoven heeft zijn tweede competitiezege op rij geboekt. Op eigen veld werd Meerburg, een ploeg die mee wil doen om het kampioenschap, volledig terecht met 2-0 verslagen. Zevenhoven kwam al vroeg in de wedstrijd op voorsprong door een treffer van Berry Peters. Vlak voor rust verdubbelde Robin Leliveld de score: 2-0. In de tweede helft ging Meerburg op jacht naar de aansluitingstreffer, maar nadat het met 10 man kwam te staan was het verzet gebroken. Voor Zevenhoven een dik verdiende overwinning. Volgende week gaat de ploeg van Chris Snatersen op bezoek bij Koudekerk.

Opstelling Zevenhoven: Rody Hoogendoorn; Robin Leliveld, Sjoerd Zuijdervliet ©, Nick Vis, Jop Vianen; Robert Mooren (70. Stan Brouwer), Raymond Wens, Niels van Rijn (46. Wesley Fransen; Nick Mooren (80. Damon Boon), Danilo Boon, Berry Peters