De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Zevenhoven boekt 1-4 zege bij WDS

Bij Zevenhoven is het eerste schaap over de dam, na drie nederlagen op rij smaakte men eindelijk eens het zoet van een overwinning, in Driebruggen won men met 1-4 van WDS! Het eerste wapenfeit van de wedstrijd was een schot van net buiten de 16 meter van Wesley Fransen na een vlotte aanval van Zevenhoven. Daarna kwamen er twee mogelijkheden voor WDS, de eerste bij een vrije trap vanaf 20 meter en de tweede na een knappe actie van de aanvoerder van WDS, in beide gevallen hield Jordy Aartman zijn doel schoon.

Lees verder op RTV Lokaal

Opstelling Zevenhoven: Jordy Aartman; Jesper Rijneker, Frank Koelewijn, Koen Aartman, Bart v/d Broek (46. Nick Vis); Jos v/d Broek (70. Albert van Dieyen), Roland Verlaan (80. Senad Rasljanin), Wesley Fransen; Mitchel Pijpers, Robin Leliveld, Berry Peters