De officiële website van
SV Zevenhoven

Zevenhoven 2 boekt 0-2 oefenzege op Nieuwkoop 2

Dinsdagavond heeft het tweede elftal van Zevenhoven geoefend bij Nieuwkoop 2. Na een 0-0 ruststand werd de Nieuwkoopse formatie met 0-2 verslagen. Beide treffers vielen in de laatste vijf minuten. Edo de Zwaan tekende voor de 0-1 en Sander de Boer zette de 0-2 eindstand op het scorebord. Eerder dit seizoen verloor Zevenhoven nog met 1-2 van Nieuwkoop voor de beker.
Aanstaande zaterdag speelt Zevenhoven 2 om 11.00 uur op eigen veld een oefenwedstrijd tegen TAVV 2.

Opstelling Zevenhoven 2: Erik de Groot; Luuk Brouwer (15. Jos v/d Broek), Joost Valstar, Martien Roeleveld (46. Mario Wouters), Bart v/d Broek (75. Wesley Fransen); Wesley Fransen (46. Erik Luijben), Sander de Boer, Jeffrey Bosman; Mitchel Pijpers (46. Senad Rasljanin), Edo de Zwaan, Berry Peters