De officiële website van
SV Zevenhoven

Winterstop voor 1e elftal, 2e elftal speelt nog eenmaal, overige teams blijven gewoon voetballen

De KNVB had alle hoop gevestigd op het kamerdebat van gisteren, maar het kabinet houdt voet bij stuk er hierdoor kan er voorlopig niet getraind worden na 17:00 uur. Hierop heeft de KNVB een beslissing gemaakt met betrekking tot het amateurvoetbal tot aan de winterstop.

De voetbalbond heeft besloten dat alle competities voor de A-categorie (waarin ons 1e en 2e elftal uitkomen) na dit weekend tot aan de winterstop worden stilgelegd. De B-categorie (daarin zitten de overige teams) zal tot aan de winterstop wel ‘gewoon’ blijven voetballen. Voor deze genomen beslissing heeft de KNVB medisch advies ingewonnen.

Voor aankomend weekend had men het reguliere competitieprogramma voor de A-categorie al uit het programma gehaald. Wel zijn er een aantal inhaalduels gepland, waaronder Zevenhoven 2 – Floreant 2, deze wedstrijd kan nog wel doorgang vinden.

Na het weekend van 18-19 december gaat ook voor de teams in de B-categorie de winterstop in, welke duurt tot halverwege januari.

Het volledige besluit van de KNVB is hier te vinden.