De officiële website van
SV Zevenhoven

Win een televisie bij de taartenshow!

Morgen om 20.30 uur begint de jaarlijkse goederenveiling. Om de 25 koopjes wordt er telkens een taart geveild. In totaal gebeurd dit 10 keer. Bij 1 van de 10 taarten is een televisie te winnen. Na afloop wordt door de notaris de winnende taart bekend! De televisie is gesponsord door Spelt BV, Van der Steegt Sloopwerken en Aannemingsbedrijf Van Wengerden.

Vanavond om 18.00 uur wordt het online te veilen cosmeticapakket afgeslagen. Het hoogste bod staat momenteel op naam van Jan Ahles (120 euro), maar je hebt dus nog een aantal uur om hier een hoger bod te plaatsen.

Tot morgenavond 18.00 uur is het nog mogelijk om een online bod op één van de andere koopjes te plaatsen. Het hoogste bod geldt als startbod voor de veiling!