De officiƫle website van
SV Zevenhoven

WDS nieuwkomer in competitie Zevenhoven, 2e richting Rotterdam

De KNVB heeft vandaag de competitie-indelingen voor categorie A bekendgemaakt. Van Zevenhoven zullen alleen het 1e en 2e aankomend seizoen in deze categorie uitkomen. Voor het 1e blijven alle tegenstanders hetzelfde in het seizoen 2020-2021, alleen WDS is erbij gekomen. Op voorhand lijkt de competitie-indeling voor ons 2e elftal minder leuk dan in het afgelopen seizoen. Zij treffen voornamelijk tegenstanders onder Rotterdam.

Tegenstanders Zevenhoven 1 (4e klasse B)
Alphense Boys
Bodegraven
Kamerik
Linschoten
NSV’46
Rohda ’76
SCH ’44
Siveo ’60
Sportief
VEP
WDS
Woerden
Zwammerdam

Tegenstanders Zevenhoven 2 (reserve 3e klasse F)
CION 2
DVO ’32 2
FC ‘s-Gravenzande 6
Hermes DVS 2
LYRA 4
MSV ’71 2
FC Maense 2
VFC 2
Victoria’04 2
Zestienhoven 2
Zwaluwen 3