De officiële website van
SV Zevenhoven

Voorbeschouwing Zevenhoven – LSVV 70

De laatste tegenstander in die lange reeks van dertien is het Leidse LSVV ’70. De studenten uit de sleutelstad kenden een uitstekende start, maar na de harde nederlaag in en tegen Aarlanderveen werd het verval ingeluid. Lang streden zij nog mee om de ereplekken in deze klasse, maar de resultaten in de tweede periode zijn zorgwekkend te noemen.

Voor Zevenhoven geldt min of meer hetzelfde. Het begon prima aan het seizoen, kreeg veel waardering, maakte het menig tegenstander meer dan lastig, maar bleef ook vaak puntloos achter. Dat moet anders, hoor je trainer Chris Snatersen bijna denken. En als alle pijntjes van voor de winterstop uit de lijven zijn verdwenen kan de keuzeheer tot zijn gewenste basiself gaan komen. Dat zal nodig zijn, want de geel-roden staan op een plaats waar zij niet horen te staan.

Lees verder op 0172SPORT