De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Voetbalkampbingo op woensdagmiddag 30 juni

Nog heel even wachten, maar voor je het weet is het zover: voetbalkamp 2021! Om alvast in de stemming te komen is er op woensdagmiddag 30 juni een speciale voetbalkampbingo voor de pupillen. De bingo begint om 16:00 uur. Er zijn mooie prijzen te winnen en uiteraard wordt er gezellige muziek gedraaid als iemand bingo heeft! Na de bingo gaan we met elkaar wat lekkers eten.

Let op: ook als je niet meegaat op voetbalkamp, mag je natuurlijk wel naar de bingo komen! Meedoen is gratis.

Datum: Woensdag 30 juni
Tijd: 16:00 tot 18:00 uur
Locatie: Terras SVZ (bij slecht weer in de kantine)
Voor: Alle pupillen, kabouters t/m JO13

Graag willen we van tevoren even weten of je komt. Dus wil je graag meedoen? Geef je dan uiterlijk 27 juni op door een e-mail te sturen naar voetbalkamp@svzevenhoven.nl of een app naar Angel (06-42071983) met daarin je naam en team.

Hopelijk zien we je dan!