De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Voetbalkamp van 9 t/m 16 juli

De eerste voorbereidingen voor het voetbalkamp van dit jaar zijn alweer getroffen. De kampleiding gaat er weer alles aan doen om een fantastisch voetbalkamp te organiseren.

Zet de volgende data maar alvast in de agenda:
– 9 t/m 12 juli (pupillen)
– 12 t/m 16 juli (junioren)

Dit jaar zullen we verblijven in de groepsaccommodatie De Roerdomp te Westelbeers. We zijn hier eerder geweest en de locatie is toen prima bevallen. We hebben een groot veld, een meertje en een speelbos tot onze beschikking, er zijn veel activiteiten te doen en de omgeving is prachtig. Al met al: alles is aanwezig voor een fantastisch voetbalkamp!

Binnenkort komen de inschrijfformulieren online te staan. We hopen ook dit jaar weer op veel aanmeldingen.