De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Verzorging SV Zevenhoven

Sinds dit seizoen is Jasmijn Bos de verzorgster op trainingsavonden van onze selectie. Jasmijn is elke dinsdag- en donderdagavond beschikbaar om geblesseerde spelers te behandelen. Dit geldt niet alleen voor spelers van onze selectie, maar ook voor spelers uit andere (jeugd)teams. Wel zal hiervoor een persoonlijke afspraak met Jasmijn gemaakt moet worden, zodat de behandelingen voor de desbetreffende avonden ingepland kunnen worden.

Spelers uit de senioren en vrouwen kunnen rechtstreeks een afspraak maken met Jasmijn (via app: 06-14052109), voor onze jeugdspelers wordt verzocht om de afspraak via de leider/trainer te laten verlopen.

Voor de zaterdagen zijn we nog wel op zoek naar een verzorger voor ons 1e elftal. Helaas hebben we, ondanks meerdere oproepen, hier nog niemand voor gevonden.