De officiële website van
SV Zevenhoven

Verbeteringen Digitaal Wedstijdformulier

Het Digitaal Wedstrijdformulier (DWF) is verbeterd, waardoor de gebruiksvriendelijkheid op een aantal punten is toegenomen. De belangrijkste verbeteringen zijn:

TOEVOEGEN WEDSTRIJDCOÖRDINATOR BIJ MEERDERE WEDSTRIJDEN
Een veelgehoorde wens van de gebruikers was om de wedstrijdcoördinator in het bondsteam te plaatsen, zodat deze persoon niet elke week hoeft te worden toegevoegd. Omdat een wedstrijdcoördinator niet elke week dezelfde is en dan elke keer het bondsteam aangepast moet worden, is ervoor gekozen een nieuwe tabblad te maken. Naast ‘voorbereiden’ en ‘in te vullen’ kun je nu ook kiezen voor ‘toevoegen wedstrijdcoördinator’. Zie voor meer uitleg §5.1.2 van de handleiding DWF.

TOEVOEGEN ASSISTENT-SCHEIDSRECHTER VOORAFGAAND AAN DE WEDSTRIJDDAG
De uitspelende vereniging kan nu – behalve op de wedstrijddag – een assistent-scheidsrechter op het DWF plaatsen. Zie voor meer uitleg §5.3.5 van de handleiding DWF.

DOELPUNTENMAKERS ZICHTBAAR OP PRINT WEDSTRIJDFORMULIER (PWF)
De doelpuntenmakers op het DWF worden nu ook zichtbaar op het PWF. Zie voor meer uitleg §5.6 van de handleiding DWF.

RAPPORTAGE VAN DE WEDSTRIJDEN
Het overzicht “wedstrijden” is gemaakt om de wedstrijdsecretaris te ondersteunen. Met behulp van dit overzicht kan deze eenvoudiger controleren hoe een een speeldag is verlopen. Het gaat hierbij om vragen als:

  • Is voor alle wedstrijden het DWF verstuurd?
  • Moeten er nog vragenlijsten naar de KNVB worden verstuurd?
  • Bij welke wedstrijden heeft de scheidsrechter gele / rode kaarten/ tijdstraffen gegeven?

Zie voor meer uitleg §5.7 van de handleiding DWF.