De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Veiling op zaterdag 6 april

Momenteel is de veilingcommissie druk bezig met de voorbereidingen voor de veiling op zaterdag 6 april (aanvang 20:30 uur). Inmiddels is er weer een mooie lijst met koopjes samengesteld, waarvan een concept eind volgende week zal volgen. Vanaf dit weekend zullen de eerste veilingkoopjes bekend gemaakt worden via onze Facebook pagina. Mocht je nog een koopje beschikbaar willen stellen, dan kun je contact opnemen met iemand van de veilingcommissie (Jordy Aartman, Melanie Aartman, Rick Augusin, Jeffrey Bosman, Luuk Brouwer, Frank de Boer, Jan de Kruijf, Mandy v/d Hoort of Petra van Lith).

Het is overigens niet meer mogelijk om een VIP-tafel te kopen, deze zijn allen vergeven. Uiteraard wordt de aanwezigheid van een ieder op deze gezellige avond wel op prijs gesteld!