De officiële website van
SV Zevenhoven

Veiling gaat dit jaar definitief niet door

Door het coronavirus hebben we de veiling eerder dit jaar al moeten uitstellen na het najaar. Maar nog altijd zijn er dusdanig veel maatregelen waar rekening mee gehouden moet worden, dat wij als organisatie – in overleg met het bestuur – hebben besloten om de veiling dit jaar geen doorgang te laten vinden. Natuurlijk is dit een financiële strop voor de vereniging, echter denken wij dat dit het enige juiste besluit is. Als organisatie zullen we er alles aan doen om van de editie in 2021 een groot succes te maken. Een datum hiervoor volgt zo spoedig mogelijk. Daarnaast zullen wij begin november ook met een alternatief evenement voor de veiling komen. Hierover volgt binnenkort meer informatie!

De veilingcommissie