De officiële website van
SV Zevenhoven

Tweede selectieteam voor seizoen 2018-2019

Al vroeg in het huidige seizoen hebben we de wensen en mogelijkheden m.b.t. de teamindeling voor het seizoen 2018-2019 besproken. Duidelijk was dat een JO19 vormen voor volgend seizoen erg moeilijk zou worden. Daarnaast bestond er de wens om weer een tweede selectieteam te vormen waaruit spelers kunnen doorgroeien naar ons eerste elftal.

Wij kunnen met veel plezier en trots melden dat we deze wensen verwezenlijkt hebben!
De spelers uit JO19 gaan allemaal over naar de senioren en gaan spelen in een team wat we JONG SVZ noemen. Dit team zal SVZ 3 worden, maar zien we als een tweede selectieteam.

Pieter Verkerk ziet hier een geweldige uitdaging in en zal trainer worden van dit team, Peter de Kruijf gaat hem hierbij assisteren. Leen van Mever en Mick de Bruin nemen gezamenlijk de taken van leider op zich.

We hopen dat veel jongens via een tussenstap in dit team door kunnen groeien naar een plekje in het eerste elftal óf het de huidige jongens uit het eerste zo moeilijk mogelijk kunnen maken.
Hoofdtrainer Chris Snatersen hoopt nog enkele spelers in de nieuwe selectie te mogen verwelkomen.