De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Terras vanaf heden elke zaterdag geopend!

We zijn mega blij, want ook wij mogen het terras weer opendoen! Vanaf nu kun je elke zaterdag genieten, uiteraard wel volgens de richtlijnen. Er geldt een verplichte reservering van zitplaatsen vooraf, dit kan ook aan de deur. Aan een tafel zitten maximaal 2 personen op 1,5 meter afstand, tenzij het gaat om personen uit hetzelfde huishouden en kinderen t/m 12 jaar. Er geldt een maximum van 50 personen, een gezondheidscheck en een registratieverzoek zijn verplicht. De terrasbezoekers blijven zoveel mogelijk zitten en verplaatsen is niet toegestaan. Ook is er geen zelfbediening en kun je alleen naar binnen voor een toilet- en garderobe bezoek of om te betalen. Hierbij is het verplicht om een mondkapje te dragen. Verder blijven de basisregels gelden, zoals 1,5 meter afstand, etc.