De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Technische staf selectie 2024-2025

Nadat eerder al de contractverlengingen van hoofdtrainer Danny ter Hoeve en assistent-trainer Freek van Leeuwen bekend waren gemaakt, is nu ook de invulling van de rest van de technische staf rond. Gert-Jan Pellegrom wordt bij het 1e elftal de opvolger van Peter de Kruijf als elftalleider en zal daarnaast op de donderdagavond gaan assisteren bij de trainingen. Mick de Bruin zal nog een jaar langer leider van het 2e blijven. Ook keeperstrainer Martijn Brouwer, verzorgster Jasmijn Bos en grensrechter Peter van Lith gaan nog een jaar door.

Als technische commissie en bestuur zijn we erg blij met de invulling van de technische staf voor het nieuwe seizoen. Wel hopen we nog een verzorg(st)er voor de zaterdagen te mogen verwelkomen, net als een vaste grensrechter voor het 2e elftal.