De officiële website van
SV Zevenhoven

SVZ VR2 op weg naar het kampioenschap

Nadat corona 2 jaar op rij roet in het eten gooide, is het vanavond eindelijk zover: VR2 kan kampioen worden! De dames spelen woensdag 18 mei om 20:00 uur uit bij VV Haastrecht. Ze hebben nog maar 3 punten nodig, dus vanavond zal alleen bij winst feest gevierd worden! Lukt dat niet? Dan heeft het team maar liefst 4 pogingen over. Al gaan we er natuurlijk niet vanuit dat die pogingen nodig zijn… 😉

Ieder geval, spannend wordt het zeker! De thuiswedstrijd in oktober werd net aan, vlak voor tijd gewonnen met 5-4. Maar met in totaal 12 gewonnen wedstrijden en slechts 1 gelijkspel, mogen we terugkijken op een fantastisch seizoen (ondanks de vele afzeggingen) en is het vertrouwen groot.

Dus… Niks te doen vanavond? Alle support is welkom! Zet ‘m op dames!

VR2