De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Summer Beach Party van 27 t/m 29 augustus

Van vrijdag 27 t/m 29 augustus aanstaande is de Summer Beach Party bij SV Zevenhoven. Op vrijdag 27 augustus wordt er een Pubquiz georganiseerd, een dag later is er een beachvolleybaltoernooi en het weekend wordt afgesloten met het paardenbaktoernooi. Oorspronkelijk waren het beachvolleybal- en paardenbaktoernooi een dag omgedraaid, maar dit is dus gewijzigd.

Na afloop van het beachvolleybaltoernooi komt zaterdagavond de band Slingshot optreden en na het paardenbaktoernooi volgt zondags een Amsterdamse middag. De pubquiz en het paardenbaktoernooi zitten al vol, maar voor het beachvolleybaltoernooi is het nog mogelijk om je op te geven met een team bestaande uit minimaal 4 personen. Aanmelden kan bij Jolanda Mol (06-10139447) of Jacco Domburg (06-37607917).