De officiële website van
SV Zevenhoven

Sterk Zevenhoven wint topper tegen Zwammerdam

Na de onnodige misstap van vorige week was de ploeg van trainer Chris Snatersen er alles aan gelegen de drie punten in eigen huis te houden. Zwammerdam onderging deze dadendrang zaterdagmiddag en voelde negentig minuten lang dat er niets te halen viel bij de nieuwe nummer twee van de ranglijst.

Vrij onverwacht gaf Danilo Boon afgelopen donderdag bij de leiding aan niet langer meer voor Zevenhoven 1 uit te kunnen komen. Door de hoge werkdruk kan de zelfstandig ondernemer werk en voetbal niet langer combineren. Robert Mooren maakte van deze gelegenheid gretig gebruik en pakte direct zijn kans om te laten zien dat hij de ideale vervanger is voor deze leeggevallen plek. De aanvallende middenvelder sleurde en jaagde alsof de opgekropte energie van de afgelopen wisselbeurten er in één zaterdag uit gevoetbald moest worden. Het aanstekelijk enthousiasme sloeg direct over op zijn medespelers en hierdoor speelde de thuisploeg vanaf minuut één met passie, lef en de absolute wil om te winnen, dé elementen die nodig zijn om een topper naar je hand te kunnen zetten.

Lees verder op 0172SPORT