De officiële website van
SV Zevenhoven

Start Kabouter-training woensdag 31 augustus

Op woensdag 31 augustus zal de training van de Kabouters van SV Zevenhoven weer gaan starten. Net als in de afgelopen jaren is de training iedere woensdagmiddag (uitgezonderd de schoolvakanties). Het tijdstip is wel gewijzigd: dit seizoen van 16:00 uur tot 17:00 uur. Kabouter-papa’s Bas Aartman en Robin Verlaan heeft inmiddels het ‘Hoofd-Kabouterschap’ overgenomen van Peter Buskermolen en Richard Corts. Het nieuwe duo staat inmiddels te popelen om kids in de leeftijd van (bijna) 5 t/m 7 jaar de beginselen van de voetbalsport op speelse wijze bij te brengen. Heeft uw zoon of dochter zin om een keertje mee te trainen? Hij of zij is vanaf 31 augustus van harte welkom! Voor meer informatie en/of vragen: kijk op de teampagina van de Kabouters. Hopelijk tot snel!