De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Spelregels omtrent veldgebruik voor trainingen

Woensdag 13 en donderdag 14 mei zal er onderhoud aan onze velden plaatsvinden. Door de coronamaatregelen worden veld 1 en veld 2 momenteel echter ook gebruikt voor trainingen. Deze velden mogen na het onderhoud nog steeds gebruikt worden hiervoor, echter zijn er wel een aantal spelregels waar een ieder zich strikt aan moet houden:

  • De vaste doelen worden niet gebruikt
  • De doelnetten worden met rust gelaten, deze zitten vastgebonden en dit blijft zo
  • We blijven uit de doelgebieden, vanaf de penaltystip is het verboden terrein
  • De losse doelen dienen gebruikt te worden
  • Na de trainingen worden alle materialen (doelen) teruggezet, want dit gaat onze groenploeg niet doen. Er wordt 2 tot 3 keer per week gemaaid, dus de velden moeten na elke training vrijgemaakt worden.
  • Gebruik voor elke training een ander deel van het veld en niet steeds dezelfde plek.

Als een ieder zich aan deze voorwaarden weet te houden, kan er ‘gewoon’ getraind blijven worden op de velden en komen ze weer in topconditie voor het nieuwe seizoen. Alvast bedankt voor jullie medewerking!