De officiële website van
SV Zevenhoven

Speenbiek en Rembrand winnen darttoernooi

René ‘Speenbiek’ van Veen en Remco ‘Rembrand’ Schoonenwolf hebben de vijfde editie van het darttoernooi bij sv Zevenhoven gewonnen. Zij versloegen Basso en Soep in de finale en pakten hiermee hun eerste titel.

Opnieuw andere winnaars van het toernooi dus, zoals inmiddels de gewoonte is. Gomp strandde met zijn nieuwe maat de Slager al in de groepsfase en Wesley & Senad werden bij de laatste 16 uitgeschakeld door Wilco & Erwin. Niels en Michael kwamen van deze groep nog het meest ver, maar moesten in de halve finale hun meerdere erkennen in Basso en Soep.

Onderweg naar de finale versloegen laatstgenoemden eerder al Jeroen Haverkamp & Luc van der Meer en Robbie & Martijn van Dam. Speenbiek en Rembrand schakelden in de knock-outfase Remco & Gammi, Wilco & Erwin en Hein & Worstenkop uit en wisten ook de finale met 4-1 te winnen.