De officiële website van
SV Zevenhoven

Sluit het seizoen feestelijk af tijdens het VoetbalFestival

Op zaterdag 6 juli organiseren Jaarbeurs Utrecht, FOX Sports en de Eredivisie het FOX Sports & Eredivisie VoetbalFestival. Dit is hét evenement om het voetbalseizoen met je team af te sluiten! Op een oppervlak van maar liefst vijf voetbalvelden groot kun je het opnemen tegen bekende eDivisie-spelers, je Eredivisie-helden ontmoeten en meedoen aan allerlei soorten wedstrijden en Fun Games. Kortom, ook onze jeugdvoetballers mogen het VoetbalFestival niet missen!

Ga je mee als begeleider? Geen zorgen, ook voor jou is er genoeg te beleven. In de Derde Helft kun je een potje darten, tafelvoetballen of gewoon even lekker neerploffen met een voetbaltijdschrift. Scoor nu je tickets via VoetbalFestival. Kom je als team? Maak dan gebruik van het voordelige teamticket. Tot zaterdag 6 juli in Jaarbeurs Utrecht!

Scoor je tickets –HIER-.