De officiële website van
SV Zevenhoven

Slingshot op zaterdagavond tijdens de Summer Beach Party

Tijdens de Summer Beach Party op zaterdagavond 4 juli zal het het dak eraf gaat samen met Slingshot. Deze sympathieke en energieke 9-mansband met rockende gitaren en een opzwepende blazerssectie, blaast je omver met herkenbare en dansbare nummers van af de jaren ’60 tot nu. Probeer maar eens niet mee te zingen met alle hits en herkenbare tracks die voorbij komen! En stilstaan is nauwelijks mogelijk wanneer de feeststemming iedereen heeft bereikt!

Slingshot neemt feesten héél serieus en is van mening dat iedereen gelijk is én dat iedereen mee moet doen. Daarom wordt ook aan iedereen gedacht met hits van Gers Pardoel tot de Beatles, van Doe Maar tot Daft Punk. Frontman Roy en de Slingshot mannen laten de stijlen pop, Nederlandstalig, rock, dance, urban en skihut allemaal voorbij komen!