De officiële website van
SV Zevenhoven

Shirtsponsor JO9: Talitha Cornelisse Uitvaartzorg

De shirtsponsor van onze JO9 is Talitha Cornelisse Uitvaartzorg. Misschien geen leuk onderwerp, maar wel iets wat bij het leven hoort. De toppertjes van de JO9 rennen dan ook vol trots levendig over het veld met het logo van Talitha Cornelisse op hun borst.

“Talitha Cornelisse is een jonge uitvaartverzorgster en afscheidsfotografe in Zevenhoven en omstreken. Met liefde, zorg en een beetje lef begeleidt zij het afscheid van een dierbare. Durven buiten de lijntjes te denken (én te treden) is haar motto, om zo het afscheid zo liefdevol mogelijk te maken. Ze neemt niets uit handen, maar neemt nabestaanden graag bij de hand. Talitha begeleidt, denkt mee, helpt maar bovenal luistert zij en laat nabestaanden spreken en doen. In de meest kwetsbare moment van het leven zal Talitha er zijn op zowel praktisch als sociaal emotioneel vlak.”Talitha Cornelisse Uitvaartzorg; wanneer een afscheid, uniek, passend en vol liefde mag zijn.