De officiële website van
SV Zevenhoven

Shirtsponsor JO8: Van den Broek Interieurbouw

Waarschijnlijk hebben jullie de jonge mannen van de JO8 afgelopen seizoen wel zien schitteren op het veld. Lekker voetballen in het tenue van Zevenhoven met als trotse sponsor Van den Broek Interieurbouw. Jos van den Broek, zelf al jarenlang lid bij SV Zevenhoven, vertelt:

“Toen mijn neefje begon met voetballen en nog geen sponsor had, bedacht ik dit zelf te doen. Ik vind het fantastisch dat die kleine grote jongens zaterdags samen op het veld staan, net als ik nog altijd graag doe. Zelf voetbal ik sinds mijn 5de bij SVZ. Mooi om te zien is dat ik nog steeds met dezelfde mensen voetbal en dat betekent dat, als je zo oud bent als mijn neefje, je nu begint met het maken van vrienden voor het leven!” 

Kijk voor meer informatie op: www.vandenbroek-interieurbouw.nl