De officiële website van
SV Zevenhoven

Shirtsponsor JO11: Rijlaarsdam Techniek

De toppers van de JO11 renden de eerste helft van het seizoen vol energie over het veld dankzij shirtsponsor Rijlaarsdam Techniek. Ook in het nieuwe jaar zullen onze jeugdleden weer schitteren in de mooie tenues.

“Rijlaarsdam Techniek is een service georiënteerd bedrijf met gemotiveerde medewerkers. Wij zijn er voor service, onderhoud en het installeren van diverse systemen en machines. Ook maken wij elektrotechnische tekeningen en panelen.

Vanuit onze eigen werkplaats kunnen wij snel leveren; van besturingspanelen tot klein constructiewerk op maat. Daarnaast werken wij veel op locatie. Zowel in binnen- als buitenland, on- en offshore, hebben wij al diverse kleine en grote projecten uitgevoerd.”

Kijk voor meer informatie op de website van Rijlaarsdam Techniek.