De officiële website van
SV Zevenhoven

Shirtsponsor JO10: Zeeuw & Zeeuw

De shirtsponsor van de JO10 is Zeeuw & Zeeuw. Het logo prijkt mooi op de borst van onze fanatieke jongens!

Zeeuw & Zeeuw Ford is de officiële Ford-dealer voor het Groene Hart. Bij Zeeuw & Zeeuw is het onze taak u vooruit te blijven helpen. Niet alleen met de verkoop van een nieuwe Ford personenauto, Ford Pro bedrijfswagen of occasion maar ook op het gebied van onderhoud & reparatie, schadeherstel, financiering, leasing, verzekeringen, laadoplossingen, advies, signing… Of het nu om één auto of een heel wagenpark gaat: u hoeft niet verder te zoeken!Zeeuw & Zeeuw heeft 35 vestigingen, verspreid over Zuid-Holland, Utrecht & Noord-Brabant. Het afgelopen decennium zag het bedrijf zijn groei verdrievoudigen. “Toch is groei geen doel op zich”, zegt CEO Jan Hofstede. “Ons beleid is gericht op het handhaven van onze kernwaarden: Betrokken, Onderscheidend, Deskundig, Ambitieus en Geïnteresseerd. Hiermee willen we structureel een goed lopend bedrijf neerzetten. We hechten veel waarde aan zelfwerkzaamheid: we doen het liefst alles zelf, van overnames tot content creëren voor social media. Wat ons in automotive ook onderscheidt: we hebben twee vrouwelijke aandeelhouders, beiden zijn tevens actief als merkdirecteur. We steunen sportactiviteiten en goede doelen. Ook dat maakt ons een echt familiebedrijf: het nemen van maatschappelijke verantwoordelijkheid.”