De officiële website van
SV Zevenhoven

Shirtsponsor JO10-2: IJs van de boerderij

Alle teams zijn dit jaar voorzien van nieuwe tenues, waar we superblij mee zijn! Sinds vorige maand lopen alle teams er daardoor weer netjes bij, mede dankzij al onze sponsors. We introduceren onze sponsors graag en trappen af met IJs van de boerderij, shirtsponsor van de JO10-2.

“Midden in de polders, aan de Hogedijk 29a in Zevenhoven, staat onze boerderij. We melken op het bedrijf ongeveer 100 melkkoeien met bijhorend jongvee. Wij leveren aan een kaasfabriek en van een gedeelte van de melk maken we ambachtelijk boerenijs. In de vriezer staan ongeveer 12 smaken. Maar naast ambachtelijk boerenijs hebben we ook sorbetsmaken op waterbasis.”

Het is momenteel misschien niet echt weer voor ijs, maar vergeet niet om eens langs te rijden als het zonnetje weer gaat schijnen! 😊