De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Selectie SVZ blijft grotendeels compleet

Inmiddels is de selectie van SVZ begonnen aan het eerste blok van de voorbereiding op het seizoen 2021/2022. Een seizoen waarvan we allemaal hopen dat het op een ‘normale’ manier gestart kan worden en tevens afgemaakt gaat worden. Aanstaande zaterdag staat de eerste oefenwedstrijd weer op het programma. Nu het weer mag komt VV Koudekerk 1 op bezoek, aftrap is om 14:30.

De bezoekers van dit duel zullen weinig mutaties zien binnen de selectie. Er is van een viertal spelers afscheid genomen: Bart Verlooij (stopt), Florian Miedema (3e), Mika Valentijn (NSV’46) & Mitchell Vollering (stopt).

Hier tegenover staat de komst/terugkeer van 3 spelers. Na ernstig blessureleed sluit Arno van Mever tegen alle verwachtingen in weer aan als selectiespeler, dit geldt ook voor Erik de Boer. Nieuw is Kevin Haak, een speler die trainer Chris Snatersen al kent uit hun gezamenlijke tijd bij zowel Sportief als eerder bij ESTO.

Kevin is een aanvallend ingestelde speler, snel en erg doelgericht. Daarnaast schuwt hij het harde werken ook niet. Al met al een speler die echt iets kan toevoegen voor de selectie.

Afgelopen zaterdag zijn de spelers gefotografeerd door Wim Kweekel. De individuele foto’s zijn hier te vinden.

Volledige lijst:
Arno van Mever
Bart v/d Broek
Berry Peters
Connor v Heertum (k)
Daan Brouwer
Damon Boon
Erik de Boer
Falco de Lange
Florian Koenders
Jesper Rijneker
Joey Koperberg
Jop Vianen
Jordy Aartman (k)
Jordy Zwart
Kevin Haak
Kjell Holt
Lars Jansen
Marco Pellegrom
Maurits Splinter
Mike Lenting
Nick Mooren
Nick Vis
Oscar Boekestein
Patrick Verzijl
Paul v/d Bergh
Robert Mooren
Robin v Mever
Sander de Boer
Sjoerd Zuijdervliet
Stan Brouwer
Tobias vd Voorn

Binnen de begeleidingsstaf zijn ook geen wijzigingen te benoemen:
SVZ 1
Chris Snatersen (hoofdtrainer)
Martijn Brouwer (assistent-trainer en keeperstrainer)
Peter de Kruijf (assistent-trainer en elftalleider)
Peter van Lith (assistent-scheidsrechter)

SVZ 2
Freek van Leeuwen (trainer/coach)
Leon Kampman (assistent-trainer/elftalleider)
Leen van Mever (elftalleider/assistent-scheidsrechter)