De officiële website van
SV Zevenhoven

Selectie seizoen 2018-2019 begint vorm te krijgen

In navolging van Danilo Boon (TAVV), Harald Broekkamp (Nicolaas Boys), Lars Jansen (Nieuwkoop) en Erik de Boer (Nieuwkoop) heeft ook Sjoerd Zuijdervliet (Nieuwkoop) bekend gemaakt op het oude nest terug te keren. Daarnaast zullen Rody Hoogendoorn (Sportief), Bart Verlooij (Nicolaas Boys), Mika Valentijn (Altior) en de gehele JO19-1 de selectie komen versterken. Zevenhoven is erg blij met de keuze van deze spelers om onze selectie te komen versterken.

Tegenover de komst van deze spelers staat ook het vertrek van Mitchel Pijpers (NSV ‘46), Jordy Aartman, Albert van Dieyen en Jesper Rijneker (allen gestopt).

Donderdag 14 juni is de selectie bijeenkomst voor het nieuwe seizoen, een dag later wordt de definitieve selectie via de officiële kanalen bekend gemaakt.